Produkt nr: 50BDL3511Q/00
EAN: 685417580088
Varenummer: F22147444
billigst-pricerunner
Philips 50BDL3511Q Q-Line
Philips 50BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL3511Q/00
EAN: 685417580088
Varenummer: F22147444
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(6.081,60 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL3511Q/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Øg din markedsføring med Philips 50BDL3511Q Q-Line digitalt skiltdisplay
Køb Philips 50BDL3511Q Q-Line nu og øg din markedsføring effektivt!
Display
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
Skærm diagonal 50"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2854 x 0,2854 mm
Skærm diagonal (metrisk) 125.7 cm
Tågehastighed 2%
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 2
Antal HDMI-indgangsporte 2
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Facet bredde (bund) 14.9 mm
Facet bredde (side) 14.9 mm
Facet bredde (øverste) 14.9 mm
Præstation
Formål Kommerciel
Skærmvisning (OSD) Ja
Driftstimer (timer/dage) 18/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 130 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 121 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.264, M-JPEG, MPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1128.4 mm
Skærm, dybde 63.5 mm
Skærm, højde 649 mm
Skærm, vægt 14.75 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232, USB
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%