Produkt nr: 50BDL3117P/00
EAN: 8712581778729
Varenummer: F22147459
billigst-pricerunner
Philips 50BDL3117P P-Line
Philips 50BDL3117P P-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL3117P/00
EAN: 8712581778729
Varenummer: F22147459
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 30/05-2026
(6.379,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 50BDL3117P/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips 50BDL3117P: Det ultimative 4K-display til din digitale skiltning
Køb Philips 50BDL3117P nu og oplev, hvordan det giver din digitale skiltning nyt liv!
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Display
Type af baggrundslys LED
Skærmens lysstyrke (typisk) 750 cd/m²
Skærm form Flad
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Responstid (hurtig) 8 ms
Skærm diagonal 127 cm (50"); 50"
Skærmteknologi LCD; LCD
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel; 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD; 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej; Nej
Naturligt aspektforhold 16:9; 16:9
Responstid 8 ms; 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 4000:1; 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1; 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°; 178°
Synsvinkel, vertikal 178°; 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver; 1,07 milliarder farver
Skærm diagonal (metrisk) 125,7 cm; 125.7 cm
Tågehastighed 25%; 25%
Understøttede videotilstande 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p; 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Præstation
Driftstimer (timer/dage) 24/7; 24/7
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort; Sort
Skærm form Flad
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
HDMI Ja
HDMI-version 2.0; 2.0
Antal HDMI-porte 3; 3
DVI-port Ja; Ja
Antal DVI-I-porte Ja; Ja
Antal DisplayPorts Ja; Ja
DisplayPort-version 1.2; 1.2
DC-in-stik Ja; Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Strømstyring
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1012910
Strømforbrug (typisk) 110 W; 110 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W; 0.5 W
Strømforbrug (maks.) 260 W; 260 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G; G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 113 kWh; 113 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V; 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz; 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G; A til G
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 1128.4 mm
Dybde (uden stativ) 76.8 mm
Højde (uden stativ) 649 mm
Vægt (uden stativ) 17.3 kg
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C; 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%; 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C; -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%; 5 - 95%
Driftshøjde 0 - 3000 m; 0 - 3000 m
Bæredygtighed
Logistik data
Harmoniseret systemkode (HS) 85285210; 85285210
Andre funktioner
Type af baggrundslys LED
Dybde (uden stativ) 76,8 mm
Vægt (uden stativ) 17,3 kg
Højde (uden stativ) 649 mm