Produkt nr: 43BDL3117P/00
EAN: 685417581382
Varenummer: F22147446
billigst-pricerunner
Philips 43BDL3117P P-Line
Philips 43BDL3117P P-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 43BDL3117P/00
EAN: 685417581382
Varenummer: F22147446
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 29/05-2026
(5.516,80 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 43BDL3117P/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips 43BDL3117P P-Line - det ultimative digitale skiltningsdisplay
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Display
Skærm diagonal 109,2 cm (43")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 750 cd/m²
Responstid 8 ms
Skærm form Flad
Understøttede videotilstande 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Responstid (hurtig) 8 ms
Skærm diagonal (metrisk) 108 cm
Tågehastighed 25%
Præstation
Driftstimer (timer/dage) 24/7
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 86 kWh
Strømforbrug (typisk) 80 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 220 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1012835
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Driftshøjde 0 - 3000 m
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 973 mm
Dybde (uden stativ) 76,8 mm
Højde (uden stativ) 561,2 mm