Produkt nr: 16B1P3302D/00
EAN: 8712581799526
Varenummer: F23361547
billigst-pricerunner
Philips 16B1P3302D skærm &#45 WLED &#45 16" &#45 IPS &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 16B1P3302D/00
EAN: 8712581799526
Varenummer: F23361547
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.319,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 16B1P3302D/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Uovertruffen Seeroplevelse med Philips 16B1P3302D Skærm
Den raske 4ms responstid og 75Hz opdateringshastighed sørger for, at dine videoer og spil viser gnidningsfrit og præcist. Med en imponerende opløsning på 1920 x 1080 pixels, får du alle de detaljer, du har brug for, når du streamer underholdning, arbejder eller gamer.
Gå ikke glip af denne eksklusive seeroplevelse og bestil din Philips 16B1P3302D skærm med det samme!
Køb nu og oplev en ny dimension af seeroplevelse
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 39,6 cm (15.6")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 700:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn SmartContrast
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 170°
Synsvinkel, vertikal 170°
Vis antal farver 16,2 millioner farver
Pixel pitch 0,17925 x 0,17925 mm
Pixeltæthed 141 ppi
Vertikalt scanningsområde 48 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 34,4 cm
Synlig størrelse, vertikal 19,4 cm
Skærm diagonal (metrisk) 39,6 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Farvedybde 6 Bit
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 64%
NTSC-dækning (typisk) 46%
Vis sRGB Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Komponent video synkronisering Separat synkronisering
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 15 W
HDMI Nej
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Akse Ja
Pivot vinkel 0 - 90°
Hældningsvinkelområde 0 - 90°
Skærmvisning (OSD) Ja
Plug and play Ja
LED-indikatorer Drift, Standby
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 9 kWh
Strømforbrug (typisk) 6,2 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 4,4 W
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1223926
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 3658 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 359 mm
Dybde (med stativ) 119 mm
Højde (med stativ) 232 mm
Vægt (med stativ) 1,03 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 404 mm
Pakkedybde 103 mm
Pakkehøjde 281 mm
Pakkevægt 2,08 kg
Emballage indhold
Stativ inkluderet Ja
Kabler inkluderet USB Type-C
Brugervejledning Ja
Medfølgende software SmartControl
Bæredygtighed
Overholdelse af bæredygtighed Ja
Bæredygtighedscertifikater ENERGY STAR
Indeholder ikke Kviksølv, PVC/BFR
Andre funktioner
Kompatible operativsystemer Mac OS X Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Udvendigt finish type Tekstureret
EasyRead-tilstand Ja
Compliance-certifikater RoHS
LowBlue tilstand Ja
Billedforbedring SmartImage
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 70000 t
Genbrug af data
Genbrugsplast 60%
Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%