LG 27MS500-B skærm - LED baglys - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27MS500-B
EAN: 8806084333469
Varenummer: F24940094
billigst-pricerunner
LG 27MS500-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27MS500-B
EAN: 8806084333469
Varenummer: F24940094
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(725,60 ekskl. moms)
Produkt nr: 27MS500-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
Standard for farveskala NTSC
Farveområde 72%
Design
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75 mm
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 19 kWh
Strømforbrug (typisk) 22 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1846177
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612 mm
Dybde (med stativ) 190 mm
Højde (med stativ) 454,9 mm
Vægt (med stativ) 3,5 kg
Bredde (uden stativ) 612 mm
Dybde (uden stativ) 56,2 mm
Højde (uden stativ) 362,5 mm
Vægt (uden stativ) 3,1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 670 mm
Pakkedybde 150 mm
Pakkehøjde 443 mm