Produkt nr: 27MR400-B.AEUQ
EAN: 8806084706256
Varenummer: F24632355
billigst-pricerunner
LG 27MR400-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27MR400-B.AEUQ
EAN: 8806084706256
Varenummer: F24632355
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.344,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27MR400-B.AEUQ
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LG Skærm - En fantastisk visuel oplevelse til dine øjne
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 250 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 220 cd/m²
Responstid Ja
Skærmoverflade Mat
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Understøttede grafikopløsninger 1920 x 1080 (HD 1080)
Understøttede videotilstande 1080p
Billedformat 16:9
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16,78 millioner farver
Responstid (hurtig) 5 ms
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Pixeltæthed 81,59 ppi
High Dynamic Range (HDR) understøttet Nej
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Kontor
Produktfarve Sort
Renoveret Nej
Farvenavn Black
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Nej
USB strømforsyning Nej
USB-berøringsporte Nej
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Lydindgang Nej
Lydudgang Nej
Udgang til hovedtelefoner Nej
Mikrofonindgang Nej
Pc lydindgang Nej
OPS modul slot Nej
Indbygget KVM switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
DC-in-stik Nej
AC (strøm) indgang Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Nej
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer Nej
Strømforbrug (typisk) 24 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 26 W
Strømforbrug (gennemsnitlig) 25 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A++ til E
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1678366
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 611,7 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 456,1 mm
Vægt (med stativ) 3,84 kg
Bredde (uden stativ) 611,7 mm
Dybde (uden stativ) 50,5 mm
Højde (uden stativ) 362,3 mm
Vægt (uden stativ) 3,26 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 690 mm
Pakkedybde 143 mm
Pakkehøjde 448 mm