LG 27BA650-B skærm - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA650-B
EAN: 8806096207208
Varenummer: F24922701
billigst-pricerunner
LG 27BA650-B skærm &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA650-B
EAN: 8806096207208
Varenummer: F24922701
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 07/06-2026
(1.888,00 ekskl. moms)
Produkt nr: 27BA650-B
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Skærm diagonal (metrisk) 68,6 cm
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 2 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB upstream port type USB Type-C
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
Antal DisplayPort-udgange Ja
DisplayPort ud-version 1.4
DisplayPort-version 1.4
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Forbedret kabelstyring Ja
Hældningsindstilling Ja
Billede-i-billede Nej
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 16,7 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer Nej
Strømforbrug (typisk) 14,8 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 611,7 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 538 mm
Vægt (med stativ) 7,8 kg
Bredde (uden stativ) 611,7 mm
Dybde (uden stativ) 50,3 mm
Højde (uden stativ) 364,1 mm
Vægt (uden stativ) 5,2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 721 mm
Pakkedybde 547 mm
Pakkehøjde 189 mm