Produkt nr: DHI-LM27-E231BN
EAN: 6939554961793
Varenummer: F25466714
billigst-pricerunner
Dahua Technology LM27-E231BN computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Producent: Dahua Technology
Produkt nr: DHI-LM27-E231BN
EAN: 6939554961793
Varenummer: F25466714
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.145,60 ekskl. moms)
Producent: Dahua Technology
Produkt nr: DHI-LM27-E231BN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys Kant LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 0,5 ms
Svartid (MPRT) Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 200 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Pixeltæthed 81,59 ppi
Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala NTSC
NTSC-dækning (typisk) 85%
Præstation
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Plug and play Ja
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 28 kWh
Strømforbrug (typisk) 24,6 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 32 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 12 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Nominel strømstyrke 4 A
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 85%
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 614,3 mm
Dybde (uden stativ) 57,2 mm
Højde (uden stativ) 366,8 mm
Vægt (uden stativ) 3,55 kg
Facet bredde (side) 8,21 mm
Facet bredde (øverste) 8,21 mm
Facet bredde (bund) 2,23 cm
Emballeringsdata
Pakkebredde 695 mm
Pakkedybde 150 mm
Pakkehøjde 460 mm