ASUS VA24EQSB-W skærm - LED baglys - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.679,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.649,-
DKK
(1.319,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 84 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 75 Hz |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 13,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1329243 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 211,4 mm |
| Højde (med stativ) | 450,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 540,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 325 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 618 mm |
| Pakkedybde | 405 mm |
| Pakkehøjde | 191 mm |
| Pakkevægt | 7,2 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Certificering | TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light |