32'' POE powered Surveillance
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.990,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.960,-
DKK
(1.568,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TFT |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 170° |
| Synlig størrelse, vertikal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, diagonal | 39,2 cm |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Metal |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 3 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ingen |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 29,9 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30,7 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 35 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 570 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 780 mm |
| Pakkevægt | 8 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dybde | 55 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Kamfilter | 3D |
| Højde | 730 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Antal USB-porte | 1 |
| Vægt | 6 kg |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |