32'' POE powered Surveillance
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.079,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.049,-
DKK
(1.639,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
2.209,-
DKK
(1.767,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,294 x 0,294 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, diagonal | 39,2 cm |
| 3D | Ja |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Metal |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Nej |
| OSD-sprog | Engelsk |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 29,9 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30,7 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 35 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 35 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -30 - 85 °C |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 785 x 118 x 512 mm |
| Pakkebredde | 785 mm |
| Pakkedybde | 118 mm |
| Pakkehøjde | 512 mm |
| Pakkevægt | 6,8 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Strømadapter inkluderet | Nej |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 728 x 55 x 424 mm |
| Format til analogt signal | PAL |
| Dybde | 55 mm |
| Bredde | 728 mm |
| Støjfilter | Ja |
| Vægt | 5,3 kg |
| Kamfilter | 3D |
| Antal USB-porte | Ja |
| Højde | 424 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Certificering | EMC Class A |