Lenovo ThinkVision T24t-20 skærm - WLED - 24" - IPS - 4ms,6ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.132,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.102,-
DKK
(2.481,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Kapacitiv |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ingen |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydudgang | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 9 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 70° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 25 W |
| Strømforbrug (maks.) | 150 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 573029 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 244,1 mm |
| Højde (med stativ) | 340,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,85 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 326,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,79 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 2,22 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 622 mm |
| Pakkedybde | 172 mm |
| Pakkehøjde | 421 mm |
| Pakkevægt | 8,31 kg |
Andre funktioner
| Multi-touch | Ja |
| Certificering | ENERGY STAR CCC TCO 8.0 TCO Edge 2.0 EPEAT Gold RoHS TÜV |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |