AOC G4 Q27G4SDR computerskærm 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD QD-OLED Sort, Rød
Rengøringsspray til skærmen
1x
AOC G4 Q27G4SDR computerskærm 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD QD-OLED Sort, Rød
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
AOC G4 Q27G4SDR computerskærm 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD QD-OLED Sort, Rød
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
4.458,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.428,-
DKK
(3.542,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
AOC G4 Q27G4SDR computerskærm 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD QD-OLED Sort, Rød
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
AOC G4 Q27G4SDR computerskærm 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD QD-OLED Sort, Rød
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
4.588,-
DKK
(3.670,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 67,3 cm (26.5") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | QD-OLED |
| Paneltype | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 150000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 360 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Pixeltæthed | 110,84 ppi |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 510 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 360 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 67,3 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Overfladehårdhed | 2H |
| Standard for farveskala | Adobe RGB, DCI-P3, sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 147,6% |
| Adobe RGB dækning | 98% |
| Farveskala DCI-P3 | 99,1% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -3 - 21,5° |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 29 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 72 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 609,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 207,7 mm |
| Højde (med stativ) | 537,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,87 kg |
| Bredde (uden stativ) | 609,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 58,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 357,7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,99 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 820 mm |
| Pakkedybde | 159 mm |
| Pakkehøjde | 481 mm |
| Pakkevægt | 10,1 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, DisplayPort, USB |
| DisplayPort kabellængde | 1,8 m; 1,8 m |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Crosshair |
| Lav inputforsinkelse | Ja |
| FPS-tæller | Ja; Ja |
| Opkaldspunkt | Ja; Ja |
| Skyggekontrol | Ja |
| Lokal dæmpning | Ja; Ja |
| Garantiperiode | 3 År |
| Bezel tykkelse type | Rammeløs |
| Compliance-certifikater | CE |