Samsung Galaxy Tab S10+
tablet - Android - 256 GB - 12.4" - 3G, 4G, 5G
Display
| Skærm diagonal | 31,5 cm (12.4") |
| Skærmopløsning | 2800 x 1752 pixel |
| Vis navn til markedsføring af teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
Processor
| Processorkerner | 8 |
| Processor boost frekvens | 3,4 GHz |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 12 GB |
Lagring
| Intern lagerkapacitet | 256 GB |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 1,5 TB |
Kamera
| Bagkamera type | Dobbelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 13 MP |
| Opløsning for andet bagkamera (numerisk) | 8 MP |
| Front kamera | Ja |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 12 MP |
Netværk
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
Design
| Enhedstype | Mobil tablet |
| Husmateriale | Aluminium |
| Formfaktor | Skifer |
| Produktfarve | Grå |
Software
| Platform | Android |
| Operativsystem installeret | Android 14 |
Batteri
| Batterikapacitet | 10090 mAh |
Styrke
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Batterilevetid pr. cyklus | 4424 min. |
| Batterilevetid i cyklusser | 2000 |
| Gentaget frit fald pålidelighedsklasse | E |
| Reparerbarhedsklasse | C |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 285,4 mm |
| Dybde | 5,6 mm |
| Højde | 185,4 mm |
Andre funktioner
| Reparationsindeks | 2.86 |
| Wi-Fi | Ja |
