EloPOS System i5
med Wall Mount & I/O Hub - alt-i-én Core i5 8500T 2.1 GHz - vPro - 8 GB - SSD 128 GB - LED 17"
Display
| Skærm diagonal | 43,2 cm (17") |
| Skærmopløsning | 1280 x 1024 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Effektivt betragtningsområde | 337,9 x 270,3 mm |
| Synsvinkel, vertikal | 160° |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Billedformat | 5:4 |
| Responstid | 5 ms |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneration | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-8500T |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 6 |
| Processorfrekvens | 2,1 GHz |
| Processor-cache | 9 MB |
| Systembus-hastighed | 8 GT/s |
| Bundkort chipsæt | Intel Q370 |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Antal hukommelsesstik | 2 |
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Hukommelsesur hastighed | 2400 MHz |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 128 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Antal understøttede lagerdiske | 1 |
| SSD-grænsefladetype | SATA |
| SDD-kapacitet | 128 GB |
| SSD-formfaktor | M.2 |
Grafik
| Producent af grafikadapter | Intel |
| Grafikadapter | UHD Graphics 630 |
Funktioner
| Certificering | UL/cUL, FCC, TUV, CE, CB, Mexico NOM, C-Tick/RCM, VCCI, Argentina S-Mark, CCC |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal serielle porte | 2 |
Design
| Kabinettype | All-in-One |
| Produktfarve | Sort |
Præstation
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
Software
| Operativsystem installeret | Windows 10 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Strømforsyning | 180 W |
| Strømforbrug (typisk) | 76 W |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 35% |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed | 20 - 80% |
Ergonomisk
| Kan monteres på væggen | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 393,5 mm |
| Dybde | 325,9 mm |
| Højde | 83,3 mm |
| Bredde (med stativ) | 393,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 325,9 mm |
| Højde (med stativ) | 221,3 mm |
| Vægt | 4,8 kg |
| Vægt (med stativ) | 6,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 476 mm |
| Pakkedybde | 197 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 6,8 kg |
Sikkerhed
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Slot til kabellås | Ja |