SteelSeries Wireless Pro Series PRIME WIRELESS
mus - 2.4 GHz - mat sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
735,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
705,-
DKK
(564,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 18000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 5 |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 59 mm |
| Dybde | 125,3 mm |
| Højde | 23 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1, - |
| Pakkebredde | 106 mm |
| Pakkedybde | 154 mm |
| Pakkevægt | 120 g |
| Pakkehøjde | 156 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Batterier inkluderet | Ingen |
Logistik data
| Oprindelsesland | Danmark |
Andre funktioner
| Emballageindhold | 1 x Steelseries 18000 DPI Prime Wireless Gaming Mouse |