Digital Matter Oyster3
GPS/GLONASS/GALILEO/QZSS sporingsenhed
| Produkttype | GPS/GLONASS/GALILEO/QZSS sporingsenhed |
| Modtager | Sony CXD5605 |
| Grænseflade | 4G |
| Nøjagtighed | Position - 1 m |
| Sporings Følsomhed | -147 dBm |
| Antenne | Indbygget |
| Egenskaber | Vandtæt, indbygget LTE-modul, NB-IoT support, nano-SIM-åbning, GNSS assistance, mobiltårn-lokalitetstilbagefald, omvendt polaritetsbeskyttelse, IP68 support, 3D accelerometer, LED-indikator, indbygget temperatur, Auto-APN analyse, overvågning af batterilevetid, geofence advarsler, støddetektion, intelligent strømstyring, periodisk/bevægelsesbaseret tracking, forebyggende vedligeholdelse, rotationstælling, driftstidsmonitorering, søvnmodus, tyveri tilbagevinding, spidsdetektion, AES-256-kryptering |
| Type | Litium - AA type |
| Nødvendigt antal | 3 |
| Driftstid (op til) | 10 år |
| Design-udseende | IK07 kabinet, stærk kasse |
| Bredde | 10.8 cm |
| Dybde | 3 cm |
| Højde | 8.6 cm |
| Vægt | 173 g |
| Service & Support | 2 års garanti |
| Min. driftstemperatur | -30 °C |
| Maks. driftstemperatur | 60 °C |