iiyama Skærm
27" - IPS - 75 Hz - 1x HDMI - Sort
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.729,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.699,-
DKK
(2.159,20 ekskl. moms)
Design
| 4-side slim bezel | |
| Produktfarve | Sort |
| Pivot vinkel | 90° |
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| 1 | |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
| Antal DisplayPort-udgange | 1 |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Andre funktioner
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington-lock™ prepared |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 21 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 209,5 mm |
| Højde (med stativ) | 403,5-547,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,9 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5-35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10-80 % |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 112 kHz |