iiyama Skærm
27" - 100 Hz - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.156,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.126,-
DKK
(1.700,80 ekskl. moms)
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 100 Hz |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| USB-hub-version | 2 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 3 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Funktioner
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
Andre funktioner
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 547,5 mm |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
Design
| Pivot vinkel | 90° |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80 % |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 209,5 mm |
| Højde (med stativ) | 403,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,4 kg |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmoverflade | Mat |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 115 kHz |