iiyama Skærm
24.5" - Fast IPS - 320 Hz - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.917,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.887,-
DKK
(1.509,60 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| USB strømforsyning op til | 4,5 W |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| Antal USB Type-A-porte | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Funktioner
| Antal USB type-C-porte | 2 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - +45° |
| Hældningsvinkelområde | -5° |
| Slot til kabellås | Ja |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | 150 mm |
| Bredde (med stativ) | 557 mm |
| Dybde (med stativ) | 55,5 mm |
| Højde (med stativ) | 324 mm |
| Vægt (med stativ) | 5300 g |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 30 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
Andre funktioner
| Bredde | 557 mm |
| Dybde (uden stativ) | 55,5 mm |
| Højde | 324 mm |
| Vægt | 5,3 kg |
| Compliance-certifikater | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 630 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 504 mm |
| Pakkevægt | 8,03 kg |
Display
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24,5 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 62 cm |
| Paneltype | Fast IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 320 Hz |
| Vis opdaterinshastighed | 240 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Svartid (MPRT) | 0,4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Pixel pitch | 0,2802 x 0,2802 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 360 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 54,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 30,3 cm |
| Skærmoverflade | Mat |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |