iiyama Skærm
23.8" - IPS - 120 Hz - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.185,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.155,-
DKK
(924,00 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -3 - 20° |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
Andre funktioner
| Bredde | 539 mm |
| Dybde | 175 mm |
| Højde | 387 mm |
| Vægt | 3200,0 g |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 615 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 395 mm |
| Pakkevægt | 4,8 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80 % |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP, TCO |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Skærmrammetype | 4-sided |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmoverflade | Mat |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | 80M:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 96% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,65 cm |