iiyama Skærm
23.8" - IPS - 120 Hz - 5 ms - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.489,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.459,-
DKK
(3.567,20 ekskl. moms)
Funktioner
| Lystransmission | 87% |
Vægt & størrelser
| Facet bredde (side) | 1,73 cm |
| Facet bredde (øverste) | 2,03 cm |
| Facet bredde (bund) | 20,3 mm |
Design
| Frontkantfarve | Sort |
| Glas tykkelse | 3,6 mm |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Metal |
| Orientering | landscape, portrait, face-up |
Andre funktioner
| Positionsnøjagtighed | ± 2 mm |
| Touch method | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP1X (front) |
| Antal USB-porte | 2 |
| Lydudgang | Ja |
| Bredde | 562 mm |
| Dybde | 240 mm |
| Højde | 366 mm |
| Vægt | 8 kg |
| Compliance-certifikater | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s) |
| USB strømforsyning | 900 mA |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Plug and play | DDC-2B |
| OSD-sprog | Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Portugisisk, Russisk |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 22 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 650 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 430 mm |
| Pakkevægt | 10 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5-35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10-90 % |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 600 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 525 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Responstid | 5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 138 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | DeepContrast-PCAP+ |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Overfladehårdhed | 7H |