LG UltraGear 32GS95UV-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
UHD 3840x2160 ved 240Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG UltraGear 32GS95UV-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG UltraGear 32GS95UV-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
9.947,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
9.917,-
DKK
(7.933,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG UltraGear 32GS95UV-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG UltraGear 32GS95UV-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
10.077,-
DKK
(8.061,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,1814 x 0,1814 mm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 98,5% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 7 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-A |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 46 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 249,8 mm |
| Højde (med stativ) | 620,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 65 mm |
| Højde (uden stativ) | 411,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 973 mm |
| Pakkedybde | 544 mm |
| Pakkehøjde | 183 mm |
| Pakkevægt | 13,9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm, USB Type-A til USB Type-B |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Stabilizer, Crosshair |
| FPS-tæller | Ja |