CORSAIR AIR 5400 RS-R ARGB WHITE
Mini-ITX, MicroATX, ATX, E-ATX (305 x 277 mm) - Hvid - 180 mm - 1x 3.5" bays
Design
| Formfaktor | Midi Tower |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Stål, Hærdet glas |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Antal 3.5" bays | 1 |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Maksimal PSU længde | 200 mm |
| Maksimal højde på CPU-køler | 180 mm |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | Mini-ITX, MicroATX, ATX, E-ATX (305 x 277 mm) |
Ergonomisk
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 340 mm |
| Dybde | 470 mm |
| Højde | 467 mm |
| Vægt | 16900,0 g |
Strømforsyning
| Strømforsyning inkluderet | Nej |
Nedkøling
| Understøttede størrelser på frontradiator | 240,360 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 360 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| Nederste kølerventilator størrelser understøttes | 240,360 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede bundventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for bundventilatorer | 120 mm |
| Bundventilatorer installeret | 3x 120 mm |
| H60, H100, H115, H150, NAUTILUS, TITAN |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2x2 type-C-porte | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |