Samsung Galaxy Tab A9+
tablet - Android 13 - 64 GB - 11"
Display
| Skærm diagonal | 27,9 cm (11") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Paneltype | TFT |
| Skærmteknologi | LCD |
| Skærmens lysstyrke | 570 cd/m² |
| Pixeltæthed | 207 ppi |
| Berøringsskærmstype | Kapacitiv |
| HD-type | WUXGA |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Vis antal farver | 16 millioner farver |
Processor
| Processorproducent | Qualcomm |
| Processorserie | Snapdragon |
| Processormodel | 695 |
| Processorkerner | 8 |
| Processor boost frekvens | 2,2 GHz |
| Processorfrekvens | 1,8 GHz |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 4 GB |
Lagring
| Intern lagerkapacitet | 64 GB |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 1 TB |
| Brugerhukommelse | 44,8 GB |
Grafik
| Grafikadapter familie | Adreno |
| Grafikadapter | Adreno 619 |
Lyd
| Antal indbyggede højttalere | 4 |
| Lydsystem | Dolby Atmos |
Kamera
| Bagkamera type | Enkelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 8 MP |
| Digital zoom | 10x |
| Autofokus | Ja |
| Bagkamera flash | Nej |
| Video optagelsestilstande | 1080p |
| Opløsning ved indfangningshastighed | 1920x1080@30fps |
| Maksimal videoopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Video capture hastighed | 30 fps |
| Front kamera | Ja |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 5 MP |
Netværk
| Mobil netværksforbindelse | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Near Field Communication (NFC) | Nej |
| Wi-Fi Direct | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0 type-C-porte | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nej |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Telefonfunktioner
| Videoopkald | Ja |
Design
| Farvenavn | Navy |
| Enhedstype | Mobil tablet |
| Formfaktor | Skifer |
| Produktfarve | Blå |
| Robust design | Nej |
Præstation
| BeiDou | Ja |
| Assisteret GPS (A-GPS) | Nej |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| GPS (satellit) | Ja |
| Quasi-Zenith Satellitsystem (QZSS) | Ja |
| Wi-Fi-positionering | Ja |
| Placering af position | Ja |
| Renoveret | Nej |
Sikkerhed
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
Software
| Platform | Android |
| Operativsystem installeret | Android 13 |
Batteri
| Batteri medfølger | Ja |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 7040 mAh; 27,1 Wh |
| Batterispænding | 3,85 V |
| Trådløs opladning | Nej |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Udskifteligt batteri | Nej |
Medieformater
| Understøttede lydformater | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midt, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Understøttede videoformater | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
Vægt & størrelser
| Bredde | 257,1 mm |
| Dybde | 6,9 mm |
| Højde | 168,7 mm |
| Vægt | 480 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Nej |
| Tastatur inkluderet | Nej |
| Lyspen | Nej |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
Sensorer
| Accelerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Geomagnetisk sensor | Ja |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471300000 |
| Ydre emballage volumen | 17158 cm³ |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 9 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 360 stk |
| Palle nettobredde | 99,9 cm |
| Palle nettodybde | 80 cm |
| Palle nettohøjde | 120 cm |
Andre funktioner
| Videooptagelse med opløsning (maks.) | 1920 x 1080 pixel |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, OPP, PAN |
| Kapabilitet | Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds |
