[upcycle it] Lenovo Thinkpad X380 Yoga (GRADE C)
i5-8250U 1.60Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Win11Pro, 13"FHD 1920x1080, Intel UHD GRaphics 620, BLuetooth, Webcam, Touch
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
Før
4.361,-
DKK
SPAR
897,-
DKK
3.464,-
DKK
(2.771,20 ekskl. moms)
bærbar inkl. 13,3" sleeved taske
=
Før
3.211,-
DKK
SPAR
947,-
DKK
2.264,-
DKK
(1.811,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
3.401,-
DKK
SPAR
897,-
DKK
2.504,-
DKK
(2.003,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - flipdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8250U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| RAM | 8 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 13"; Tastatur, touchpad, UltraNav |
| Berøringsskærm | Ja |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Generation | WWAN-opgraderbar |
| Interfacedetaljer | LAN ¦ Dock |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade C - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.7 cm x 1.79 cm |
| Vægt | 1.55 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |