ASUS TUF Gaming VG246H1A skærm - LED baglys - 23.8" - AMD FreeSync - IPS - 0.5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG246H1A skærm - LED baglys - 23.8" - AMD FreeSync - IPS - 0.5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG246H1A skærm - LED baglys - 23.8" - AMD FreeSync - IPS - 0.5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.174,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.144,-
DKK
(915,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG246H1A skærm - LED baglys - 23.8" - AMD FreeSync - IPS - 0.5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG246H1A skærm - LED baglys - 23.8" - AMD FreeSync - IPS - 0.5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.304,-
DKK
(1.043,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 0,5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 120 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 100 Hz |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 19 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1352207 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 541 mm |
| Dybde (med stativ) | 174 mm |
| Højde (med stativ) | 394,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,42 kg |
| Bredde (uden stativ) | 541 mm |
| Dybde (uden stativ) | 61,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 323,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,87 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 600 mm |
| Pakkedybde | 168 mm |
| Pakkehøjde | 405 mm |
| Pakkevægt | 5,01 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Skyggekontrol | Ja |