ASUS Skærm
32" - IPS - 60 Hz - 5 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
76.667,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
76.637,-
DKK
(61.309,60 ekskl. moms)
Funktioner
| Skærmoverflade | AGLR |
| Thunderbolt udgave | 4 |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 3 W |
Porte & Grænseflader
| Thunderbolt 4 porte antal | 2 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 2,1 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 81,4 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
Andre funktioner
| Strømforbrug (slukket) | 0 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 727 mm |
| Dybde (med stativ) | 245 mm |
| Højde (med stativ) | 601 mm |
| Bredde (uden stativ) | 727 mm |
| Dybde (uden stativ) | 90 mm |
| Højde (uden stativ) | 445 mm |
| Vægt (med stativ) | 14,1 kg |
| Vægt (uden stativ) | 9,2 kg |
| Højdejustering | Ja |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 23 - -5° |
| Drejevinkel område | 30 - -30° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Energy Star, VESA DisplayHDR 1000, TÜV Low Blue Light, TÜV Flicker-free, Calman Ready |
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32 tommer) |
| Pixeltæthed | 275 ppi |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Type af baggrundslys | Mini-LED |
| Paneltype | IPS |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,092 x 0,092 mm |
| Skærmopløsning | 7680 x 4320 pixel |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Adobe RGB dækning | 95% |
| Farveskala DCI-P3 | 97% |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1200 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 1000 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 1000000:1 |
| Farvedybde | 10 |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Responstid | 5 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | Dolby Vision, HLG, HDR10 |