Produkt nr: 90LM06E0-B01170
EAN: 4718017862233
Varenummer: F21691882
billigst-pricerunner
ASUS ProArt PA148CTV skærm &#45 LED baglys &#45 14" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM06E0-B01170
EAN: 4718017862233
Varenummer: F21691882
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.728,00 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM06E0-B01170
Læs mere her
Forbedr dine visuelle oplevelser med ASUS ProArt PA148CTV Skærm
Bestil din ASUS ProArt PA148CTV skærm nu og forvandle din visuelle oplevelse i dag!
Display
Skærm diagonal 14"
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Ja
Berøringsskærmstype Bordplade
Berøringsskærm teknologi Projekteret kapacitivt systemet
Berøringsteknologi Multi-touch
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Skærmens lysstyrke 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Understøttede grafikopløsninger 1920 x 1080 (HD 1080)
Billedformat 16:9
Kontrastforhold (typisk) 700:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,16 x 0,16 mm
Synlig størrelse, horisontal 309.37 mm
Synlig størrelse, vertikal 174.02 mm
sRGB-dækning (typisk) 100%
Multimedie
Antal højttalere Ja
Udgangseffekt (RMS) 2 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Grafisk design
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
DVI-port Nej
HDMI Nej
Antal micro-HDMI-porte Ja
Lydindgang Nej
Udgang til hovedtelefoner Nej
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 11 kWh
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 407449
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 326.1 mm
Dybde (med stativ) 12 mm
Højde (med stativ) 204.4 mm
Vægt (med stativ) 740 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 413 mm
Pakkedybde 90 mm
Pakkehøjde 342 mm