Acer Skærm
27" - IPS - 360 Hz - 0.5 ms - 2x HDMI - Sort
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.194,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.164,-
DKK
(4.131,20 ekskl. moms)
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| USB-hub-version | 3,2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Pivot vinkel | 90° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 56 kWh |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614,0 mm |
| Dybde (med stativ) | 246,10 mm |
| Højde (med stativ) | 420 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,58 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614 mm |
| Dybde (uden stativ) | 71,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 378,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,91 kg |
Andre funktioner
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 57 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Billedformat | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 360 Hz |
| Vis opdaterinshastighed | 120 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | 0,5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Farveområde | 90% DCI-P3 |
| Pixel pitch | 0,233 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |