22'' PoE Powered Surveillance
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.111,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.081,-
DKK
(864,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Display
| Skærm diagonal | 55,9 cm (22") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 10000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,248 x 0,248 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 47,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 26,8 cm |
| 3D | Ja |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-A downstream-porte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| OSD-sprog | Engelsk |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13,6 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 25 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 25 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -30 - 85 °C |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 550 x 108 x 413 mm |
| Pakkebredde | 413 mm |
| Pakkedybde | 108 mm |
| Pakkehøjde | 550 mm |
| Pakkevægt | 3,6 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Strømadapter inkluderet | Nej |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 500 x 48 x 310 mm |
| Format til analogt signal | PAL |
| Kamfilter | 3D |
| Bredde | 500 mm |
| Højde | 310 mm |
| Vægt | 2,3 kg |
| Dybde | 48 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Støjfilter | Ja |
| Antal RJ-45-porte | 2 |
| Højttalere | 2 x 3W Stereo |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | EMC Class A |