[upcycle it] Lenovo ThinkPad T14 G2i (GRADE B)
i7-1135G7 3.00Ghz, 32GB RAM, 512GB SSD, Win11Pro, 14"FHD 1920x1080, Intel Iris Xe Graphics, Bluetooth, Webcam
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
5.105,-
DKK
(4.084,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
4.171,-
DKK
(3.336,80 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core i7 (11. Gen) 1185G7 / 3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Cache | 12 MB |
| RAM | 32 GB |
| Hovedlager | 512 GB SSD |
| Type | 14"; Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
| Interfacedetaljer | Dock ¦ LAN |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade B - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.7 cm x 1.89 cm |
| Vægt | 1.46 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |