[upcycle it] DELL 5400 (GRADE A) i5-8250U, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Win10Pro, 14" FHD, BT
Bærbar inkl. Trådløs mus
1x
[upcycle it] DELL 5400 (GRADE A) i5-8250U, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Win10Pro, 14" FHD, BT
1x
Logitech M280
=
[upcycle it] DELL 5400 (GRADE A) i5-8250U, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Win10Pro, 14" FHD, BT
1x
Logitech M280
3.066,-
DKK
(2.452,80 ekskl. moms)
Design
| Produkttype | Laptop |
| Produktfarve | Grå |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade A |
Display
| Skærm diagonal | 14" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Nej |
| HD-type | Fuld HD |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke | 220 cd/m² |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneration | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-8250U |
| Processorkerner | 4 |
| Processor boost frekvens | 3.4 GHz |
| Processorfrekvens | 1.6 GHz |
| Processor-cache | 6 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelse form faktor | SO-DIMM |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| Antal installerede SSD'er | Ja |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Optisk drevtype | Nej |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadapter | Nej |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics 620 |
Lyd
| Lydchip | Realtek ALC3204 |
| Lydsystem | MaxxAudio Pro |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Højttalerproducent | Waves |
| Højttalereffekt | 2 W |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Kamera
| Front kamera | Ja |
| Frontkamera opløsning | 1280 x 720 pixel |
| Front kamera HD type | HD |
| Video capture hastighed | 30 fps |
Netværk
| Mobil netværksforbindelse | Nej |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
Tastatur
| Pegeredskab | Touchpad |
| Numerisk tastatur | Nej |
| Tastatursprog | Nordisk |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Strømstyring
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50/60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 19.5 V |
| DC-in-stik | Ja |
Sikkerhed
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Noble |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
| Driftshøjde | -15,2 - 3048 m |
| Ikke-drift højde | -15,2 - 10668 m |
| Stød under drift | 105 g |
| Ikke-drift stød | 40 kg |
| Driftsvibrationer | 260 g |
| Ikke-drift vibration | 1.37 kg |
Vægt & størrelser
| Bredde | 323.05 mm |
| Dybde | 216 mm |
| Højde (front) | 19.6 mm |
| Højde (bagside) | 20.85 mm |
| Vægt | 1.52 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |