Samsung SmartThings
trykknap - ZigBee 3.0 - hvid
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| ZigBee | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 40,8 mm |
| Dybde | 14,8 mm |
| Højde | 40,8 mm |
| Vægt | 23 g |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |