Razer Mamba Elite
mus - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
937,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
907,-
DKK
(725,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 16000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 9 |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Certificering | CE |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2,1 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 69,9 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 43,3 mm |
| Vægt | 96 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |