MSI FORGE GM300
mus - USB 2.0
Mus inkl. musemåtte
=
Før
589,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
559,-
DKK
(447,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 7 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 127 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 41 mm |
| Vægt | 118 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkevægt | 143 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Maksimal opløsning | 7200 x 7200 dpi |