Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 SE
mus - gaming - 2.4 GHz - rød
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.228,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.198,-
DKK
(958,40 ekskl. moms)
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | USB Logitech LIGHTSPEED-modtager |
| Gaming | Ja |
| Bredde | 6.35 cm |
| Dybde | 12.5 cm |
| Højde | 4 cm |
| Vægt | 60 g |
| Produktmateriale | Plastik |
| Farve | Rød |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 5 |
| Bevægelsesopløsning | 44000 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 100 - 44.000 dpi, rapporthastighed: 8000 Hz |
| Egenskaber | LIGHTFORCE optiske/mekanisme knapper, LIGHTSYNC-teknologi, hukommelse ombord, HERO 2 sensor, LIGHTSPEED-teknologi, ARM 32-bit processor, mekaniske kontakter, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet |
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A kabel |
| Produktgenbrugt indhold | 61 % - fremstillet af genbrugt post-forbruger-plastik |
| Driftstid (op til) | 95 time(r) |
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |