Produkt nr: 39GX90SA-W.AEU
EAN: 8806096433102
Varenummer: F25318128
billigst-pricerunner
LG 39GX90SA-W computerskærm 99,1 cm (39") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Hvid
EU Energy Class G
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 39GX90SA-W.AEU
EAN: 8806096433102
Varenummer: F25318128
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(7.560,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 39GX90SA-W.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LG 39GX90SA-W computerskærm - Overvældende billedkvalitet
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 99,1 cm (39")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 275 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 800R
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Responstid (hurtig) 0,03 ms
Pixel pitch 0,266 x 0,266 mm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, Dynamic Tone Mapping
Farveskala DCI-P3 98,5%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Operativsystem installeret webOS
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 14 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Hvid
Oplyst stand Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Netværk
Bluetooth Ja
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 40 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 46 kWh
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 887,8 mm
Dybde (med stativ) 322,8 mm
Højde (med stativ) 605,7 mm
Vægt (med stativ) 11,4 kg
Bredde (uden stativ) 887,8 mm
Dybde (uden stativ) 198 mm
Højde (uden stativ) 404,4 mm