Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
mus - 2.4 GHz - Campus
Mus inkl. musemåtte
=
Før
608,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
578,-
DKK
(462,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Anbefalet brug | PC/Laptop |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Certificering | ANATEL, BIS, BSMI, CB, CE, CE, CITC, CNC, CONATEL, cTUVus, EAC, ETA, FCC, IC, ICASA, IFETEL, IMDA, KCC, MIC, MOC, NCC, NTC, NTRA, RCM, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61 mm |
| Dybde | 106 mm |
| Højde | 33 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |