Lenovo MICE_BO Legion M600s Mouse mus Spil RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optisk 19000 dpi
Mus inkl. musemåtte
1x
Lenovo MICE_BO Legion M600s Mouse mus Spil RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optisk 19000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Lenovo MICE_BO Legion M600s Mouse mus Spil RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optisk 19000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
809,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
779,-
DKK
(623,20 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 19000 dpi |
| Antal knapper | 6 |
| Musens sporingshastighed | 600 tomme/sek. |
Design
| Produktfarve | Grå |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Vægt & størrelser
| Bredde | 122 mm |
| Dybde | 61 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 69 g |