Lenovo Legion M410
mus - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig
Mus inkl. musemåtte
=
Før
683,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
653,-
DKK
(522,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 16000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 30 |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 5 |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Sensortype | PAW3335 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort, Transparent |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
| Tilbagetrækkelig kabel | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Opladningstid for batteri | 5 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 53 t |
| USB strømforsyning | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 127,8 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 82 mm |
| Pakkedybde | 43 mm |
| Pakkehøjde | 130 mm |
| Pakkevægt | 160 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Garantibevis | Ja |