Lenovo Go
mus - 2.4 GHz - grå, kork
Mus inkl. musemåtte
=
Før
703,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
673,-
DKK
(538,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 2 |
| Antal knapper | 6 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Grå, Træ |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 104 mm |
| Dybde | 63 mm |
| Højde | 62 mm |
| Vægt | 96 g |
| Modtager bredde | 1,84 cm |
| Modtager dybde | 1,21 cm |
| Modtager højde | 4,5 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 87 mm |
| Pakkevægt | 315 g |
| Pakkehøjde | 145 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |