Lenovo 540
mus - kompakt - afgrundsblå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
545,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
515,-
DKK
(412,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Certificering | CB, cTUVus, TUV Mark, CE, FCC/IC, BSMI, VCCI, KCC |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Blå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Laserfarve | Rød |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 58 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 67 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 141 mm |
| Pakkedybde | 86 mm |
| Pakkevægt | 116 g |
| Pakkehøjde | 43 mm |
| Pakketype | Kasse |