Lenovo 300 Wireless Compact
mus - med batteri - 2.4 GHz - frostblå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
513,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
483,-
DKK
(386,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Certificering | CB, TUV Mark, cTUVus, FCC ID, IC ID, IFETEL, MTC(RF), SUBTEL, CONATEL, CE, WPC, IDA, SIRIM, SDOC, ICTQC, NTC, SDPPI, ICASA,UAE TRA, FAC DOC, UkrSEPRO, TRA, TRC, ANRT, CERT, NCC, JRF&VCCI, CITRA, ENACOM, ANATEL, NTRA, KCC, ictQATAR, NCC&BSMI, TRA |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Blå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 97,9 mm |
| Dybde | 32,5 mm |
| Højde | 32,5 mm |
| Vægt | 52 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 182,4 mm |
| Pakkedybde | 122,3 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
| Pakkehøjde | 75 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |