Lenovo 300 Wireless Compact
mus - 2.4 GHz
Mus inkl. musemåtte
=
Før
538,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
508,-
DKK
(406,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Rejse |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Anbefalet brug | Universel |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 56 mm |
| Dybde | 98 mm |
| Højde | 32 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |