32'' Surveillance monitor for
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.353,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.323,-
DKK
(3.458,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
4.483,-
DKK
(3.586,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, vertikal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, diagonal | 39,2 cm |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| AC (strøm) indgang | Ja |
| BNC-indgangsporte | 2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W |
| Strømforbrug (maks.) | 40 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 40 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,1 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 875 x 197 x 570 mm |
| Pakkebredde | 875 mm |
| Pakkedybde | 197 mm |
| Pakkehøjde | 570 mm |
| Pakkevægt | 13,2 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Nej |
| Strømadapter inkluderet | Nej |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 736 x 88 x 440 mm |
| Bredde | 736 mm |
| Vægt | 11,5 kg |
| Glasbeskyttelse | Ja |
| Højde | 440 mm |
| Kamfilter | 3D |
| Antal USB-porte | Ja |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Dybde | 87,5 mm |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Højttalere | 2 x 3W Stereo |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | EMC Class A |