Microsoft Surface Mouse
mus - Bluetooth 4.0 - grå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
846,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
816,-
DKK
(652,80 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Anbefalet brug | Universel |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 4.1 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Grå |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 4.4, Android 5.0, Windows 10 Mobile |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64,2 mm |
| Dybde | 33,8 mm |
| Højde | 115,2 mm |
| Vægt | 90,9 g |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |