Microsoft Surface Arc Mouse
mus - Bluetooth 4.1 - lysegrå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.020,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
990,-
DKK
(792,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Rejse |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Berøring |
| Anbefalet brug | Laptop |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Grå |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 6 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 55,2 mm |
| Dybde | 131,3 mm |
| Højde | 14,2 mm |
| Vægt | 82,5 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |