Lenovo Self-Charging
tastatur - QWERTY - Nordisk - sort Indgangsudstyr
| Enhedstype | Tastatur |
| Grænseflade | Bluetooth 5.1 |
| Type | Trådløs |
| Antal taster | 109 |
| Nøglestil | Ø |
| Placering og layout | QWERTY Nordisk |
| Tastaturteknologi | Pressestempel |
| Justerbar højde | Ja |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Bredde | 42 cm |
| Dybde | 15.1 cm |
| Højde | 1.6 cm |
| Vægt | 635 g |
| Farve | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | BQB, SRRC, ANATEL, UKCA, RED, EAC, UkrSEPRO, RCM, sDoC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, EOIR Courts & Appeals System (ECAS), ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Pakkedetaljer | Brun kasse |
| Hovedlevetid | 10 millioner klik |
| OS nødvendig | Windows 10, Windows 11 |
| Driftstid (op til) | 1 måned |
| Bredde ved forsendelse | 44.3 cm |
| Dybde ved forsendelse | 16.9 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.3 cm |
| Vægt ved forsendelse | 797 g |
| Produkt genbrugt indhold | 95 % - post-forbruger genbrugt plastik |
| Service & Support | Begrænset garanti - ombytning - 3 år |
| Min. driftstemperatur | -5 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 20 - 95% RH |