Dell Silent Mouse MS355
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 LE - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
635,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
605,-
DKK
(484,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Universel |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4020 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Afsøgningshastighed | 333 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Red Hat Enterprise Linux 8.0 |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60,3 mm |
| Dybde | 104,5 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 67 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |